Turystyka

 

W naszej wyszukiwarce ofert znajdą Państwo wiele propozycji spędzenia wolnego czasu:

  • błogo i leniwie,
  • aktywnie i sportowo,
  • dla lubiącego zwiedzać i poznawać zabytki, piękne krainy lub wyśmienitą kuchnię,
  • jak również łącząc przyjemność plażowania ze zwiedzaniem (np. wakacje typu 7+7),
  • wcielając się w odkrywcę i prawdziwego globtrotera – któremu nie obce jest podróżowanie z mapą i przewodnikiem w plecaku

Jak rezerwować ?

Wyszukiwanie jest proste i intuicyjne, prowadzące krok po kroku. Nasza wyszukiwarka pozwala dowiedzieć się wiele o danym kraju, regionie czy terytorium, umożliwia przeglądanie zdjęć hoteli, położenie na mapie, czytanie ich opisów i udogodnień – aż do możliwości założenia rezerwacji.

Aby zarezerwować wybrana podróż, po zapoznaniu się ze wszystkimi warunkami, po wpisaniu swoich danych oraz współtowarzyszy podróży, należy zaznaczyć okienko, że zapoznali się Państwo z ofertą i warunkami podróżowania. Następnie klikamy „rezerwuj”.

W możliwie najszybszym czasie skontaktujemy się w celu potwierdzenia rezerwacji i ustalenia formy płatności. Wkrótce umożliwimy dokonywanie bezpiecznych płatności on-line.

Czego może nie być w wyszukiwarce ?

Oferta jest niezwykle szeroka i bogata, jednak nie wszystkich Organizatorów (np. TUI), których reprezentujemy jako Agent, udało się umieścić w wyszukiwarce (czasami po prostu nie ma takich możliwości technicznych Organizator).

Nie znajdziecie tu też wszystkich odpowiedzi, dlatego też prosimy o zadawanie pytań bez ograniczeń i dociekliwość jak u rasowego podróżnika (telefonicznie, mailem, osobiście).

Poza możliwością naszej wyszukiwarki mogą być, np.

  • oferta TUI
  • obozy i wakacje młodzieżowe
  • kursy i obozy językowe
  • rejsy wycieczkowe i promowe (np. minirejsy po Bałtyku, rejsy po Karaibach i Morzu Śródziemnym)
  • niektóre specyficzne wyprawy, np.  dalekie, egzotyczne kierunki lub … bliskie fiordy norweskie.

Dlatego też warto zapytać o ofertę w naszym biurze lub złożyć takie zapytanie telefonicznie, ze strony internetowej lub e-mailem: biuro@aviarest.pl

Wiele osób ceni sobie możliwość osobistego kontaktu z nami. Znamy bowiem swoją ofertę, sami byliśmy w wielu miejscach, znamy hotele, atrakcje lokalne, potrafimy zainteresować danym krajem, życiem mieszkańców, często prezentujemy własne zdjęcia z podróży, kolorowo opowiadając o wielu zakątkach świata. 

Zadając pytania szukamy drogi, by jak najlepiej dopasować formę i sposób spędzenia Państwa urlopu. Zapraszamy zatem do naszego biura, gdzie dobierzemy i uszyjemy na miarę ofertę dla każdego i na każdą kieszeń – tak, aby spełniała oczekiwania początkującego urlopowicza jak i wytrawnego globtrotera.

Jako, że natura ludzka jest odmienna, bo tak naprawdę jesteśmy indywidualistami i mamy różne spojrzenie na własne życie i sposób spędzania wolnego czasu – to z przyjemnością wyszukamy i zaproponujemy coś naprawdę indywidualnego i wyjątkowego – na miarę marzeń, preferencji i możliwości.

Formularz kontaktowy

Pozostało znaków:  1500