O nas

 

Możesz nam zaufać !!!

Jesteśmy prężnym, młodym i dynamicznym zespołem z wieloletnim doświadczeniem na rynku usług turystycznych. Specjalizujemy się w sprzedaży biletów lotniczych, biletów autokarowych, promowych oraz zorganizowanych wyjazdów turystycznych niemal w każdy zakątek naszego globu. Jako pracownicy uzupełniamy się wzajemnie wiedzą, doświadczeniem, energią i pasją związaną z podróżowaniem, umiejętnościami w sprzedaży i pozytywnym nastawieniem do świata i każdego klienta.

Edyta Radzimirska (Olender) i Anna Perkowska (Cybulska) od ponad 20 lat specjalizują się w sprzedaży biletów lotniczych, będąc autoryzowanymi, dyplomowanymi kasjerami, ze stosownymi uprawnieniami. Doskonale znają branżę lotnictwa cywilnego, siatkę połączeń lotniczych, korzystają z profesjonalnego systemu rezerwacji biletów lotniczych Worldspan. Wiedza, umiejętności oraz doświadczenie zdobyte podczas wielu lat pracy w akredytowanej agencji IATA gwarantują solidną obsługę i fachowe doradztwo przy konfigurowaniu połączeń lotniczych.

Jacek Perkowski przez ponad 17 lat zajmował się sprzedażą i profesjonalną obsługą klientów doradzając najlepsze rozwiązania. Dzieląc czas pomiędzy pracę i swoją pasję związaną m. innymi z podróżowaniem, nabierał doświadczenia i wiedzy niezbędnej przy współpracy z klientami, jednocześnie odkrywając odległe zakątki świata, orientalną kulturę, klimat Azji, Afryki czy Ameryki, nowe smaki, dźwięki, poznając ciekawych ludzi. Tak narodziła się potrzeba dzielenia się z innymi MAGIĄ poznawania świata i zarażania pasją do podróży.

Objechaliśmy kawałek świata, poznając m. innymi: Meksyk, Kubę, Dominikanę, USA (wschodnie i zachodnie), Indonezję (Bali, Jawa, Lombok) Bahamy, Honduras, Kajmany, Belize, Indie, Laos, Tajlandię, Kambodżę, Sri Lankę, Kenię, Egipt, Tunezję, Turcję, Wietnam, Hiszpanię, Portugalię, Wyspy Kanaryjskie (Gran Canaria, Teneryfa, Lanzarote, Fuerteventura), Francję, Chorwację, Czarnogórę, Bułgarię, Włochy, Cypr, Grecję, Finlandię, Czechy, Słowację, itp.

Jeśli zatem pragniesz spędzić wymarzone wakacje w luksusowym kurorcie lub podróżować z plecakiem na własną rękę niemal na koniec świata – już wiesz, że możesz liczyć na naszą pomoc. Podpowiemy jak możesz tanio podróżować, gdzie przenocować, gdzie się dobrze zabawić oraz gdzie wypocząć. Dobierzemy wygodne przeloty, zaproponujemy wakacje marzeń, podróż poślubną, wycieczkę objazdową oraz doradzimy co warto zobaczyć i gdzie się zatrzymać na chwilę wytchnienia …

Zapraszamy do naszego biura.

MARZENIA SIĘ SPEŁNIAJĄ !!!!

"... Najważniejszą częścią bagażu podróżnego jest i pozostanie radosne serce ..."
H. Lons