Dojazd do Modlina samochodem

 

POLECAMY WYGODNE POŁĄCZENIA AUTOKAROWE BEZPOŚREDNIO Z ŁOMŻY !!!

Bilet na przejazd możesz kupić u nas w biurze lub on-line

 

Więcej informacji o połączeniu autokarowym znajdziesz TUTAJ.

 

Dojazd samochodem do Modlina.

Jeśli jednak wolisz pojechać samochodem, omijasz centrum Warszawy, nie będziesz musiał stać w korkach, a sam dojazd jest łatwy i dobrze oznakowany.

Z Łomży należy kierować się trasą na Ostrołękę, Różan, Pułtusk. Odległość ok. 140 km. Czas przejazdu ok. 2,5 godziny.

Alternatywą jest połączenie przez Ostrów Mazowiecką, Wyszków. Nieco dłuższa droga, ale szybsza i mniejszy ruch pojazdów.

 

PARKING przy lotnisku.

Współpracujemy z firmami oferującymi parking przy lotnisku, gdzie na czas pobytu za granicą możesz bezpiecznie zostawić swój samochód. Do hali przylotów/odlotów oferowany jest bezpłatny transfer oraz przewóz bagażu.

Więcej informacji oraz możliwość rezerwacji parkingu przy lotnisku uzyskasz u nas w biurze.

 

Jeśli próbujesz dostać się z Warszawy:

  • pociągiem Kolei Mazowieckich na stację Modlin. Stamtąd, co 20 minut odchodzi shuttle-bus dowożący pasażerów wprost na lotnisko. Cała podróż zajmuje około 40 minut Więcej informacji pod adresem http://www.mazowieckie.com.pl
  • linią modlinbus kursującą między Portem Lotniczym Warszawa-Modlin a Warszawą Centralną. Autobusy zatrzymują się na przystankach: Metro Młociny (ul. Tomasza Nocznickiego, przestanek ZTM Metro Młociny 54) oraz w okolicy Dworca Centralnego (Aleje Jerozolimskie 56 C, na Parkingu Strzeżonym Usługowej Spółdzielni Uniwersum). Cena biletu w jedną stronę wynosi 33 zł do Młocin i Centrum. Więcej informacji pod adresem www.modlinbus.pl.

 

Formularz kontaktowy

Pozostało znaków:  1500